V mesiaci Január sme sa v našej škole preniesli do krajiny Snehuliakova. Žiaci našej školy na hodinách pracovného vyučovania a výtvarnej výchovy tvorili a vyrábali všelijakých snehuliakov z odpadového materiálu. Fantázii a tvorivosti sa medze nekladú a tak v našom Snehuliakove vyrástli rôzni snehuliaci z kartónov, dreva, sáčkov, ponožiek, plastových fliaš a rôznych iných materiálov. Krásnymi snehuliakmi sme si vyzdobili priestory školy. Práca na tejto téme žiakov veľmi bavila a popri tvorení si pospevovali pesničku:
Jedna guľa, druhá guľa,
tretiu na vrch dám
a už stojí snehuliačik
a už stojí tam. :)
Mgr. Gabriela Matejková
